Informacja o wynikach składania ofert cenowych

na usługi cateringowe i obiady oraz wynajem sal w związku z realizacją projektu pt. „Aktywna społeczność, aktywna rodzina gminy Kolno II” w okresie od 1 maja 2020 r. do 31 października 2020 r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa IX Rozwój Lokalny.

Informuje się, że w wyniku składania ofert cenowych na usługi cateringowe i obiady oraz wynajem sal wpłynęła jedna oferta:

1)   HORECO Sp. z o.o., Plac Grzybowski 2/21, 00-109 Warszawa

Uzasadnienie

W wyniku zakończenia procedury zapytania o oferty cenowe na usługi cateringowe i obiady oraz wynajem sal wybrana została oferta firmy HORECO Sp. z o.o. ze względu na spełnienie wymogów zawartych w zapytaniu ofertowym. Wobec powyższego z wymienionym oferentem zostanie zawarta umowa na realizację ww. zadania w projekcie pt. „Aktywna społeczność, aktywna rodzina gminy Kolno II”.

Kolno, dnia 09.06.2020 r.

DYREKTOR

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolnie