Szanowni Państwo,

Z uwagi na szybko rozprzestrzeniający się wirus SARS CoV-2 (koronawirus) i aktualną sytuację sanitarno-epidemiologiczną w kraju  w trosce o nasze wspólne zdrowie, wprowadza się od poniedziałku 16 marca 2020 r. następujące ograniczenia
w bezpośredniej obsłudze Interesantów w  Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej
w Kolnie:

1. Proszę o przychodzenie do urzędów jedynie w sprawach pilnych, istotnych z punktu widzenia mieszkańców i niecierpiących zwłoki, które wymagają bezpośredniej wizyty w urzędzie i tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
  2. W pozostałych sprawach należy kontaktować się z urzędem za pośrednictwem komunikacji elektronicznej ePUAP, czyli Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej lub poprzez e-mail:

Skrytka ePUAP: h34w5to7fi

1. Po wejściu do budynku administracyjnego interesanci powinni zdezynfekować ręce, zadzwonić pod jeden ze wskazanych numerów tel. (GOPS 86-2782631, 86-2782072, 862782063, 86-2782058, 86-27820-76, 86-2238401)  oraz zaczekać przy stoliku na pracownika.
  2. Każda osoba przychodząca do Urzędu zostanie poproszona o podanie celu wizyty, imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania.
  3. Zaleca się, by Urzędów nie odwiedzały osoby, które powróciły do kraju z regionu, gdzie występuje koronawirus, lub miały kontakt z taką osobą, w szczególności, jeśli obserwują u siebie objawy choroby: gorączkę, kaszel, duszności. W takim przypadku bezwzględnie należy powiadomić telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną
    w Kolnie i postępować zgodnie z zaleceniami służb.
  4. Kontakt osobisty z pracownikami GOPS w Kolnie będzie ograniczony tylko do spraw wyjątkowo pilnych, których nie można załatwić w inny sposób.
  5. Ograniczamy również wyjazdy w teren pracowników socjalnych i asystenta rodziny tylko do wyjazdów wyjątkowo pilnych.
  6. Ograniczamy również wszelkie podróże służbowe związane z udziałem
    w szkoleniach, konferencjach i zjazdach oraz zaplanowane spotkania i zebrania.

Przepraszamy naszych Interesantów za wszelkie niedogodności, ale kierujemy się troską o zdrowie Nas wszystkich. Chcemy maksymalnie ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa i nie narażać Państwa na przebywanie w miejscu, w którym jest duża rotacja osób.  Robimy to dla naszego wspólnego dobra. Prosimy o wyrozumiałość i liczenie się z tym, że w tym czasie nie będziemy w stanie wielu spraw, jak dotychczas, załatwiać „od ręki” i niezwłocznie, lecz zgodnie z ustawowymi terminami.

Z poważaniem:

p.o. Dyrektora GOPS w Kolnie

Ewelina Przytuła

Wykaz nr telefonów

86 278 26 31

FAX

86 278 20 58

Główny księgowy

Samodzielne stanowisko świadczeń pomocy społecznej

86 223 84 79

Świadczenia rodzinne